Hledám práci

Hledáte práci? Pomůžeme vám jí najít.

Registrace do naší databáze uchazečů je zcela zdarma a není podmínkou pro reakci na některou z námi inzerovaných pozic. Reagovat na nabídku můžete přímo e-mailem. Aktuální seznam volných pracovních pozic naleznete zde.

Zaregistrujte se u nás pouze tehdy, chcete-li být informováni o nových pozicích, které by mohly vyhovovat Vašim požadavkům.

Řídíme se pravidlem diskrétnosti. V databázi můžete být zaregistrováni pokud jste nezaměstnaní a práci aktivně hledáte, nebo práci máte a hledáte jiné místo, nebo práci máte, jinou aktivně nehledáte, ale čekáte na zajímavou nabídku – i v těchto případech Vás můžeme diskrétně oslovit a pokud nebudete mít o nabízenou pozici zájem, stačí na ni nereagovat.

Naše databáze je založena na podrobném vyhledávání na základě přesně zadaných parametrů, které zadáte při registraci. Čím pečlivěji registraci provedete, tím větší je šance, že Vám dokážeme najít vhodnou pozici. S databází aktivně pracujeme každý den, naši konzultanti Vás proto mohou brzy oslovit s atraktivní nabídkou zaměstnání.

Registrace uchazeče o pracovní pozici

Zanechte nám na Vás kontakt, a náš personální manager se s Vámi brzy spojí a projedná s Vámi veškeré náležitosti.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.
Zde prosím nahrajte svůj životopis.