O nás

Obchodní společnost HR1 s.r.o. představuje sdružení firem, které vytvořili společný podnik za účelem řešení problémů při obsazování personálních pozic v různých oborech napříč Českou a Slovenskou republikou.

Pro velké i malé podniky poskytujeme flexibilní řešení nedostatku pracovní síly. Máme více jak 10 leté zkušenosti v oboru náboru zaměstnanců. Našim klientům jsme zajistili již tisíce pracovníku na běžné, manažerské i odborně specifické pozice.

Využíváme propracovaný systém náboru pracovníků, díky němuž dokážeme obsadit požadovaný počet zaměstnanců dle libovolné profese a kvalifikace ve velmi krátkém čase.

Společnosti, které využívají naše personální služby se mohou spolehnout na stabilního partnera, který zajistí dlouhodobé personální řešení včetně znovuobsazení uvolněných pozic.

Sdělte nám Vaši představu, požadavky na počet zaměstnanců a kvalifikaci, a zbytek nechte již na nás.

Vaše neustálé starosti s personálním obsazením pracovních pozic vyřešíme za Vás.

Náš tým

Lukáš Kruntorád

| Managing director

Lukáš má mnoholeté zkušenosti s náborem IT specialistů, konkrétně web developerů a marketingových specialistů. Vedl několik pracovních týmů s více jak deseti pracovníky, kteří pracovali inhouse i remote. V HR1 s.r.o. má na starosti komunikaci s klíčovými klienty a dohlíží na nábor nových pracovníků. 

S Lukášem se setkáte nejčastěji na osobních schůzkách a při vyhledávání nových obchodních příležitostí. 

(+420) 608 822 447